KURUMSAL

MİMSAN KONVEYÖR, 1977 yılında İstanbul’da konveyör sistemleri üretmek amacı ile 7500 metrekare fabrika alanına kurulmuş, sektöründe lider konumda, köklü bir firmadır. Kuruluşundan bu yana, ar-ge’ye yapmış olduğu yatırımları, teknolojik hamleleri, donanımlı işgücü ve çağın gereksinimlere ayak uydurabilmesi ile müşterilerine ve sanayiye artı değer katan bir duruş sergilemektedir.

İş alanımız; üretim ve montaj hatları kurulumu ile ürün ön montajından başlayıp paketlenip sevkine kadar üretim hatlarının devreye alınması olarak tanımlanabilir.

Başarı ile tamamlamış olduğu birçok Tübitak Projeleri ile sektöründe Teknolojinin öncüsü olarak anılmanın gururunu yaşamaktadır.

2000 yılından bu yana yurt dışındaki farklı faaliyet alanlarına sahip büyük üretim tesisleri için çok çeşitli konveyör projeleri ile ihracat da yapmaktadır.

Bizler Dün , Bugün ve Yarın ilkesi ile her bir sistemin tasarımı ve inşasını, müşterilerimizin üretim gereksinimlerini, tesislerin düzeni ve ulaşmak istedikleri hedefleri doğru bir şekilde analiz edeceğiz. Müşteri ve iştiraklerimizin memnuniyetlerini, 40 yılı aşkın süredir olduğu gibi her zaman ön planda tutacağız.

Vizyonumuz

Yetkin ve eğitimli elemanlar ile her türlü konveyör taşıma sistemleri ve ürün montaj hatlarında anahtar teslimi projelerle yoğun bir şekilde ihracat yapan dünya çapında marka olmak ve Türkiye’de öncü marka olmayı sürdürmek.

Misyonumuz

Sorumluluk duyduğu herkese katma değer sağlamak, sunduğu ürün ve hizmetleri kalite ve kurumsal değerden ödün vermeden sürdürerek, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak.